Pomoc drogowa Tczew - O firmie

 

Nasza firma istnieje od 1966roku a więc najdłużej na rynku w Tczewie i okolicy. Nasze usługi wykonujemy sprawnie i fachowo. Praca jest naszą pasją, dlatego każde zlecenie traktujemy z pełnym profesjonalizmem i odpowiedzialnością. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, bezpieczny i nowoczesny sprzęt.

Od lat pracujemy na naszą markę, udoskonalamy sprzęt i pracowników, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.
Jesteśmy dyspozycyjni całą dobę i błyskawicznie dojeżdżamy na miejsce zdarzenia. Ilość dostępnych samochodów pozwala nam być w ciągłym pogotowiu, dzięki czemu możemy maksymalnie skrócić czas oczekiwania na holownik.

Nasze usługi wykonujemy solidnie i odpowiedzialnie, nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo holowanego auta i powierzonego mienia.
Wciąż doskonalimy naszą ofertę, wprowadzamy nowe usługi i powiększamy naszą flotę aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do świadczenia pomocy drogowej, co zapewnia nam szybkość i sprawność działania, a także odpowiednie zabezpieczenie auta.

Dbamy o komfort i satysfakcję naszych Klientów, o czym świadczą nasze referencje. Intensywnie wspieramy imprezy kulturalne i pomagamy samorządom miasta o czym świadczą liczne podziękowania w zakładce dokumenty.

Prócz szeroko pojętej pomocy drogowej, obejmującej holowanie i transport pojazdów w kraju i Europie oferujemy wulkanizacje i drobne naprawy na miejscu zdarzenia. Dysponujemy bezpiecznym - monitorowanym parkingiem strzeżonym. Posiadamy sprzęt do holowania pojazdów z płytą hydrauliczną sterowane radiowo o różnej ładowności, lawetę z podnośnikiem hds m.in. do usuwania samochodów z zablokowanymi kołami, lawetę z podwójną kabiną do przewozu 7 osób, a więc zabierzemy  Państwa i całą rodzinę z bagażami i odwieziemy we wskazane przez Państwa miejsce. Dysponujemy dwoma samochodami terenowymi do wyciągania samochodów z miejsc niedostępnych dla ciężkich lawet itp.  Nasze samochody wyposażone są w klimatyzację i GPS. Przyjmujemy każde zlecenie na holowanie pojazdów osobowych, ciężarowych, dostawczych, wózków widłowych a także maszyn rolniczych, budowlanych i innego sprzętu na terenie kraju i Europy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy 365 dni w roku służymy fachową pomocą i poradą. Oferujemy całodobowy parking strzeżony, auta zastępcze na czas naprawy pojazdu, przeprowadzamy naprawy na miejscu wypadku lub awarii samochodu.

Współpracujemy z wszystkimi firmami assistance w kraju i Europie.

Joomla BJ Metis template by ByJoomla.com